'; Lyžování
              
Přidat inzerát
Kategorie:
Reklama:
Vyhledávání:
Vyhledávaný text:
Reklama:
stříbro
Stále vylepšujeme...

Pokud máte nějaký nápad, jak tu něco vylepšit, rozhodně se nebojte nám ho sdělit. Budeme jedině rádi.

Narazíte-li snad na nějakou chybu, určitě nám napište, vyřešíme to. Každý den se snažíme tento server vylepšovat a inovovat. Uvítáme vaše postřehy a připomínky.

Reklama:
Darkont.cz

Lyžování

Počet inzerátů v kategorii: 2
Zobrazit: vše / nabídky / poptávky
Přidat inzerát do této sekce
08. prosince 2017 
Nabídka:  Instruktor lyžování
Absolvent FTVS ,cvičitel lyžování s více jak 10 letou praxí nabízí výuku lyžování dětí i dospělým, úplným začátečníkům či pokročilým. Jsem z Prahy, výuka může probíhat na lyž. svazích ve střed.českém kraji CHotouň, Šibeniční vrh, či po domluvě o víkendu i V Krkonoších dle Vaší preference. Vždy po tel. domluvě na 607687119
Detail
01. září 2017 
Nabídka:  Zimní zájezd Ukrajina 2018
Ukrajinské Karpaty jsou pro zimní sportovní radovánky na sněhu opravdovým rájem. Vypravíme se do východní části Podkarpatské Rusi, nedaleko rumunských hranic. Zde se nachází nejvyšší hora Ukrajiny Hoverla (2061 m). Ukrajina má v této oblasti svůj největší lyžařský region. Tento zatím méně civilizovaný kraj nabízí ideální, panenské sněhové svahy pro ty, kteří rádi jezdí ve volných terénech. Mimo sjezdovky se můžete na opuštěné hřebeny vypravit i se sněžnicemi na nohách a prknem na zádech. Večery pak můžete trávit v místních krčmách, kde poznáte celou pravdu o místním kraji a jejich srdečných domorodcích. Termín 18.2. – 25.2. 2018. Více informací na internetových stránkách www.srubak.cz .
Detail